Increase font-size  Restore font-size  Decrease font-size  Print

link to English page

Cordefactum 2014

6de editie van het tweejaarlijkse Cordefactum muziek- en instrumentenfestival met
in de spots: de gitaar-familie

Data: 29, 30, 31 mei en 1 juni 2014
Locatie: In en rond het kasteel d'Ursel, Hingene - België
klik hier voor Google Maps


Volgende Cordefactum in 2016, viool, gamba, luit, klavier.


 

 

ARCHIEF Cordefatum 2014

C O N C E R T E N

Donderdag 29 mei / GRATIS inkom
Voorstelling van de gitaren uit het 'Leonardo Guitar Research Project' lees meer
- 20:00 / Hughes Kolp (B) / Klassieke LGR gitaren / www.hugheskolp.com
             / Sietze Bouma (NL) / Steel-string LGR gitaren / www.sietzebouma.com
nota; hier gaat een lezing/presentatie aan vooraf die begint om 19:00 / lees meer



Vrijdag 30 mei
/ UITVERKOCHT
- 20:00 / Fernando Espi (ES) / klassieke gitaar / www.fernandoespi.com 
            / Roberto Aussel (AR) / klassieke gitaar / www.robertoaussel.com

 


Zaterdag 31 mei
- 20:00 / Beppe Gambetta (IT) / steel-string gitaar / www.beppegambetta.com 
            / Jacques Stotzem (BE) / steel-string gitaar / www.stotzem.com



Zondag 1 juni
- 20:00/ Jose Manuel Leon (ES) / flamenco gitaar / www.josemanuelleon.es
            / Raphaël Aguirre (ES) / klassieke gitaar / www.rafael-aguirre.com

 

 


 

L E Z I N G E N

Donderdag 29 mei
- 19:00 / Voorstelling 'Leonardo Guitar Research Project' ( gevolgd door Concert, zie hierboven ) /  lees meer

Vrijdag 30 mei
- 10:00 / Richard Hoover #1( Santa Cruz Guitars ) US / steelstring gitaar / Read more
- 13:30 / Daniele Chiesa (IT-ES) / klassieke gitaar / Read more / VOLZET
- 16:00 / Gabriele Lodi (IT) / klassieke gitaar / Read more/ VOLZET

Zaterdag 31 mei
- 10:00 / Richard Hoover #2( Santa Cruz Guitars ) US / steelstring gitaar / Read more
- 13:30 / Markjan Vermeer (NL) / steelstring gitaar / Read more
- 16:00 / Dick Boak ( Martin Guitars ) US / steelstring gitaar / Read more

Zondag 1 juni
PROGRAMMA WIJZIGING:   F. Conde is geannuleerd. Lorenzo Frignani  zal een 2de lezing geven om 13u30.
Oorspronkelijke programma:
- 10:00 / Lorenzo Frignani (IT) / klassieke gitaar
- 13:30 / Gabriele Lodi - Lorenzo Frignani / panelgesprek / klassieke gitaar
- 16:00 / Felipe Conde (ES) / flamenco gitaar

NIEUW programma:
- 10:00 / Lorenzo Frignani  (IT) / Lezing 1, klassieke gitaar / Read more
- 13:30 / Lorenzo Frignani  (IT) / Lezing 2, klassieke gitaar / Read more
- 16:00 / Gabriele Lodi - Lorenzo Frignani / panelgesprek / klassieke gitaar


 
F I L M V O O R S T E L L I N G

"Aubade is een documentaire die drie hedendaagse talenten volgt op hun gezamelijke creatieve reis.
Luthier Paul Fischer bouwt de gitaar, componist William Lovelady schrijft het muziekstuk en gitariste
Xuefei Yang voert uit "
Vrijdag, zaterdag, zondag om 16:00 uur in het Kasteel / In aanwezigheid van Paul Fischer / inkom GRATIS.
Bekijk de trailer op
YouTube


T E N T O O N S T E L L I N G
De gitaarbouwer-beurs in 2010 was een groot succes.
Tot onze spijt kunnen we wegens plaatsgebrek in deze editie (2014) geen commerciële gitaar-beurs meer organiseren.
Wat dan wel ?
- een 15-tal internationaal gerenomeerde topbouwers zijn uitgenodigd om te participeren aan de lezingen en om
   enkele van hun gitaren tentoon te stellen. Zie lijst hieronder
- Werk van de Cmb-cursisten en leraars.
- Een 30-tal gitaren uit het 'Leonardo Guitar Research Project'  / lees meer over dit project.

Bouwers:
   Tobias Braun www.tobiasbraun-guitars.com / Tao Guitars www.taoguitars.com
   Theo Scharpach www.scharpach.com / Chris Larkin www.chrislarkinguitars.com /
   Bernhard Kresse www.kresse-gitarren.de / Ennio Giovanetti www.liuteria-giovanetti.com /
   Maurice Ottiger www.rencontresguitares.ch/  Thomas Holt Andreasen www.holtguitars.com/
   Peter De Smet www.pdsguitars.nl /   Angelo Vailati www.kentguitarclassics.com/angelo-vailati /
   Gabriele Lodi  www.liuterialodi.it /  Daniele Chiesa  www.danielechiesa.com /
   Lorenzo Frignani  www.frignanilorenzo.com /  Mark Peirelinck www.markpeirelinck.com

 


P R I J Z E N


Concertavond met 2 concerten =  20€ / behalve de eerste avond op donderdag is gratis.
RESERVEREN : Diegenen die enkel naar avondconcerten komen kunnen reserveren via info@cmbpuurs.be.

Lezingen
Prijs per lezing = 10€
Kortingen:
Lezingen-pas voor 1 dag (3 lezingen) = 24€ 
Lezingen-pas voor héél het festival (9 lezingen) = 50€


I N S C H R I J V E N   voor diegenen die naar lezingen (en concerten) gaan.
Het inschrijvingsformulier hier downloaden / Invullen en opsturen naar:
Cordefactum Gitaar Festival 2014
Guido Gezellelaan 89
2870 Puurs, België

Of een copie mailen naar info@cmbpuurs.be
 


L o c a t i e :
Klik hier voor Google Maps, Kasteel d'Ursel.
Klik hier voor de overzichts kaart op onze website


De festival-site: Kasteel d'Ursel en het Laathof.

Cordefactum  A R C H I E F  2004, 2006, 2008, 2010, 2012 > klik hier  (engelse pagina's)


 

Het Cordefactum Gitaar Festival is georganiseerd door het
Centrum voor muziekinstrumentenBouw
www.cmbpuurs.be

met de steun van

 

    

 


NL  FR  EN  DE  IT  ES
Laatst aangepast op: 29/06/2014 © Cmb Puurs - Belgium

 
 
Webdesign Dynamic Arts (Gent, Oost-Vlaanderen)